Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..
Sakarya Caddesi'nde Dış Cephe Çalışmaları
Sakarya Caddesi'nde Dış Cephe Çalışmaları
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-10-12 - 08:27 - Bu haberi 64 kisi okudu.
Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Sakarya Caddesi üzerinde başlanan yenileme çalışmalarının caddedeki binaların cephe giydirme işlemlerinin tamamlanmasıyla sona ereceğini söyledi.

Ergül, yaptığı açıklamada yaklaşık 1,3 milyon lira maliyete yapılacak cephe giydirme çalışmalarına bugün başladığını belirtti. 2018 yılı yaz dönemine kadar çalışmaların sona ereceğini ifade eden Ergül, şunları söyledi:

"Zaman zaman şunu söylüyorum. Biz Sakarya Caddesi'nin yarısını yaptık. Yaz döneminin geçmesini bekledim ve yaz döneminde ihalesini yaptım. Şu an da yer teslimini yaptım, Meydankapı Mahallesi'nde kale yazısı istikameti arası cephe kaplama çalışmalarını göreceksiniz. Cephe kaplamadan kastım, Sinop'un yaz konseptine uygun bembeyaz boyalardan oluşan bir caddesi olması. Binaların balkonlarındaki tenteler bordo olacak. Caddedeki evlerin ve dükkanların cephe giydirmeleri proje doğrultusunda olacak. Bu proje bedelinin toplamı 3 milyon lira tutuyor. Müteahhit düzen planı için çalışmalara başladı. Bu demek oluyor ki, Sakarya Caddemizin cephe kaplaması da 2018 yaz dönemine kadar tamamlanmış olacak."Kaynak: Boyabat Rehberi Google

Ziyaretçi Yorumlari

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemis.
yorum ekle
Isminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
24823
Güvenlik kodu giriniz
: