Boyabat’ta bilet fiyatları ne kadar oldu?

Geçtiğimiz ay Ulaştırma Bakanlığı yolcu otobüsü bileti tavan fiyatlarını belirlemiş ve Resmi Gazetede yayımlanan tebliğ ile 31 Temmuz’a kadar uygulanacak yeni tavan fiyatlar belli olmuştu. Koronavirüs tedbirleri kapsamında koltuk kapasitesinin yarısı kadar yolcu taşıyacak firmalar da fiyatları belirledi.

Peki Boyabat’ta bilet fiyatları ne kadar oldu?

Boyabat İstanbul bilet fiyatı  Boyabat İstanbul bileti yerel firmalar’da 170 TL  bazı firmalarda ise 200 TL olarak belirlendi.

Boyabat Ankara bilet fiyatı

Boyabat Ankara bilet fiyatı 100 TL

Boyabat İlçesi Sinop  bilet fiyatı Boyabat yerel yolcu taşımacılığı yapan firmalarda  Boyabat Sinop  bilet fiyatı 35 TL Boyabat Kastamonu bilet fiyatı Boyabatlı vatandaşların sağlık ihtiyaçları sebebiyle en çok kullandığı illerden biri olan Kastamonu için bilet fiyatı 45 TL Boyabat Havza bilet fiyatı Boyabat’tan Samsun’un Havza ilçesine gitmek isteyen bir vatandaş Boyabat yerel firmalarından 50 TL’ bilet alabilecek. Yolculuk yapmak isteyen vatandaşların, tedbirler kapsamında sınırlı sayıda yolcu taşıyacak firmaları arayarak önceden rezervasyon yapmaları gerekiyor. Boyabat Sesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir